Brava je najbrža rerna na svetu. Elegatna pametna rerna kuva hranu dva puta brže nego konvencionalne rerne, opremljena je Pure Light Cooking tehnologijom, novom kulinarskom metodologijom koja koristi svetlost kao izvor energije kako bi vam pomogla da pripremite ukusne i nutritivne obroke. Brava može da se zagreje do 260° C za manje od sekunde(!) eliminišući potrebu za predzagrevanjem, smanjujući ukupno vreme pripreme obroka, i čineći uređaj energetski efikasnijim od konvencionalnih rerne. Za razliku od mikrotalasne pećnice, Brava očigledno može da zapeče spoljni deo obroka dok unutrašnjost bude temeljno skuvan.

Postavljanje Brava peći je brzo i jednostavno – preuzmete Brava aplikaciju, povežete svoj uređaj sa telefonom i dobro obrišete dve priložene posude za pečenje (aluminijumska i staklena). Njen izgled anodizovanog sivog aluminijuma koji podseća na MacBook takođe izgleda prilično dobro na pultu, iako je veći i teži od većine stonih peći.

Brava

Rad peći je slično jednostavan – u interfejs ekrana ove mašine  unesete šta pravite i ona će vam reći u koju zonu da stavite svaki komad hrane (svaka posuda ima tri zone obeležene brojevima utisnutim na posudi). Kada proces kuvanja počne, dobijete procenu kada će hrana biti gotova – važno je napomenuti da je to samo procena, jer na primer šnicla može da menja svoj tajmer između 11 i 19 minuta pre nego što je konačno gotova za 15 minuta. Ako varijacija iritira, ublažava je automatsko gašenje, koje osigurava da nijedna hrana ne bude prepečena.

Da li je sve to vredno 1.000 dolara? Samo ako vidite hranu i kuvanje kao obavezu, a ne kao hobi.

Napišite komentar:

Unesite svoj komentar!
Unesite svoje ime ovde

Povezani naslovi

Možda Vas interesuje

Yamaha R-N1000A – Solidan zvuk za...

Ovo je Yamaha striming pojačavač koji koristi tehnologiju iz viših analognijih pojačavača, dok dodaje MusicCast striming...

Klipschov Dolby Atmos zvučni sistem Flexus...

Najnoviji član Klipsch Flexus serije zvučnih sistema, Flexus Core 300, oglašava se kao prvi zvučni sistem...

LG pametni hub za dom ima...

ThinQ ON je hub pogonjen AI tehnologijom koji može povezati i kontrolisati LG uređaje i druge...

Kuhinjski aparati kompanije Midea prvi koriste...

Nakon što je Konzorcijum za bežičnu energiju (WPC) objavio da je finalizovao svoj Ki standard za...

Stiže robotski usisivač koji može da...

Najnoviji robot-usisivač kompanije Roborock ima šasiju sa automatskim podizanjem koja može da podigne svoje telo kako...

BMW M Visionary Materials Seat –...

BMW Grupa je dobila nagradu za BMW M Visionary Materials Seat na osnovu toga što je...

Porsche Design Tower Bangkok: Luksuzni život...

Ako ne želite da se bavite mukama vezanim za posedovanje zemljišta, možda će vam više odgovarati...

Technics ima prve bežične zvučnike: SC-CX700

Zvučnici poseduju svoj pojačivač i HDMI ARC kako bi momentalno postali kućni bioskop, iako su 2.0...

Friteza koju nikada niste zamislili da...

Nova Midea Flexify French Door Air Fryer Oven je tu da unapredi vašu kuhinju. Sa najmanje...

Konačno dostupna na Hisense televizorima

Čekanje je gotovo! Jedna od najvećih želja korisnika svih Hisense televizora je uslišena - Max streaming...
Brava je najbrža rerna na svetu. Elegatna pametna rerna kuva hranu dva puta brže nego konvencionalne rerne, opremljena je Pure Light Cooking tehnologijom, novom kulinarskom metodologijom koja koristi svetlost kao izvor energije kako bi vam pomogla da pripremite ukusne i nutritivne obroke. Brava može da se zagreje do 260° C za manje od sekunde(!) eliminišući potrebu za predzagrevanjem, smanjujući ukupno vreme pripreme obroka, i čineći uređaj energetski efikasnijim od konvencionalnih rerne. Za razliku od mikrotalasne pećnice, Brava očigledno može da zapeče spoljni deo obroka dok unutrašnjost bude temeljno skuvan. Postavljanje Brava peći je brzo i jednostavno – preuzmete Brava aplikaciju, povežete svoj uređaj sa telefonom i dobro obrišete dve priložene posude za pečenje (aluminijumska i staklena). Njen izgled anodizovanog sivog aluminijuma koji podseća na MacBook takođe izgleda prilično dobro na pultu, iako je veći i teži od većine stonih peći.
Brava
Rad peći je slično jednostavan – u interfejs ekrana ove mašine  unesete šta pravite i ona će vam reći u koju zonu da stavite svaki komad hrane (svaka posuda ima tri zone obeležene brojevima utisnutim na posudi). Kada proces kuvanja počne, dobijete procenu kada će hrana biti gotova – važno je napomenuti da je to samo procena, jer na primer šnicla može da menja svoj tajmer između 11 i 19 minuta pre nego što je konačno gotova za 15 minuta. Ako varijacija iritira, ublažava je automatsko gašenje, koje osigurava da nijedna hrana ne bude prepečena. Da li je sve to vredno 1.000 dolara? Samo ako vidite hranu i kuvanje kao obavezu, a ne kao hobi.