Bubice na solarni pogon su pravo osveženje

Bubice Urbanista Phoenix koriste solarne ćelije za prikupljanje obnovljive energije.

Kućište Urbanista Phoenix bubica je veće i teže od većine elegantnih kućišta rivalskih modela od kompanija kao što su Apple i Samsung, to je zato što ove bubice imaju jastuče sa solarnom tehnologijom Exegar Powerfoyle sa prednje strane. Iako staju u džep ranca, one nezgrapno štrče iz zadnjeg džepa pantalona i nemoguće ih je nagurati u prednji džep. Uprkos velikim dimenzijama, kutija je impresivno lagana. Brend Urbanista takođe nudi kutiju u crnoj boji, ali prljavo-roze boja daje joj sunčanu estetiku.

Što se tiče efikasnosti punjenja, rezultati su impresivni. Naravno, kućište bolje reaguje na direktnu izloženost suncu, ali puni se i kada je oblačno. Ono se takođe puni i preko osvetljenja u zatvorenom prostoru. Iako je prilično komplikovano punjenje samo sa svetlima na plafonu, svetlo za čitanje je radilo kao da ste izašli napolje.

Aplikacija Urbanista olakšava proveravanje koliko ste akumulirali solarne energije i podešavanje postavki. Jedina mana ovde je što obe bubice moraju da budu u kutiji sa podignutim poklopcem da biste mogli da proverite.

I dok je punjenje na sunčevu svetlost impresivno, ono oduzima vište vremena nego punjenje preko obične utičnice. U slučaju da vam je potrebno brzo punjenje, kutija ima USB-C port i kabel za konvencionalno punjenje.

Urbanista Phoenix bubice su sasvim solidne i imaju solidne specifikacije, uključujući dinamički drajver od 10 mm i višestruko povezivanje preko Bluetootha 5.2. Ali ako ste audiofil, treba reći da je aktivno potiskivanje buke više maskiranje buke nego potpuno potiskivanje.

Što se tiče frekvencija i kvaliteta zvuka, oni su konstantni, a jedina „mana“ je to što je generalni zvučni potpis nešto topliji i naklonjeniji basovima. Bubice zvuče relativno stabilno prilikom puštanja pop pesama, a produkcijski elementi i suptilni zvukovi sintisajzera zvuče kohezivnije nego kod bubica koje veći prioritet daju instrumentalima – što ne mora nužno da bude loša stvar.

Možda najveća zamerka po pitanju kvaliteta je što se u transparentnom režimu javlja statika koja ide preko zvuka. U početku je primetna, ali posle par minuta slušanja ona postane ono što i jeste, pozadinska buka.

Bubice su, kao i kutija, lagane, a za razliku od kutije, one su nešto manje i imaju kraće štapiće a naglasak je na širem delu koji ide u uvo. Da biste ih stavili u uši potrebno je malo da „zavrnete i zaključate“ kako bi savršeno stajale u ušima, ali posle toga one čvrsto stoje na mestu.

Iako će audiofili verovatno tražiti neke sofisticiranije bubuce, ove izdržljive i solidne bubice na solarni pogon dolaze sa svim uobičajenim funkcijama kao što su kontrole na dodir i višestruko povezivanje.

Povezani naslovi

Napišite komentar:

Unesite svoj komentar!
Unesite svoje ime ovde

Možda Vas interesuje

Kirin nudi slani ukus električne kašike

Japanska kompanija Kirin Holdings, poznata po svom pivu i napicima, predstavila je svoju novu elektronsku kašiku...

Lenovo ThinkBook laptop ima ekran koji...

Lenovo je napravio najnoviji ThinkBook laptop za zahtevne korisnike koji žele maksimalan ekran u prenosivoj formi....

Galaxy S25 serija – Samsung Galaxy...

Galaxy S25 serija predstavlja niz inovacija koje donose naprednu veštačku inteligenciju, superiorne performanse i poboljšane kamere,...

TEST: Samsung Galaxy S25 Ultra –...

Samsungova Galaxy S25 serija je lansirana, a na vrhu te piramide pametnih telefona nalazimo Galaxy S25...

Garmin Instinct 3 – Instiktivno pobednički...

Garmin Instinct 3 se kreće sličnim pravcem kao i prethodnik, sa izborom zanimljivih boja, različitih veličina...

Upoznajte nove članove Samsung porodice i...

Uvođenjem višemodalnih AI agenata, Galaxy S25 serija prvi je korak u Samsung viziji promene načina na...

Samsung Galaxy S25 serija postavlja standard...

Samsung Electronics Co., Ltd. predstavio je modele Galaxy S25 Ultra, Galaxy S25+ i Galaxy S25 i...

Otkrijte univerzum iz nove perspektive uz...

Iako je relativno nov na našem tržištu, TECNO je globalno prepoznat i uspešno posluje na više...

Traka za glavu dizajnirana da vam...

Elemind bi vam se mogao dopasti ako često putujete i imate problema sa promenom vremenskih zona,...

Od pionira do lidera na tržištu

Poslednjih pet godina predstavljaju izuzetno značajan period za industriju pametnih telefona, a Huawei je zauzeo centralno mesto,...
Kućište Urbanista Phoenix bubica je veće i teže od većine elegantnih kućišta rivalskih modela od kompanija kao što su Apple i Samsung, to je zato što ove bubice imaju jastuče sa solarnom tehnologijom Exegar Powerfoyle sa prednje strane. Iako staju u džep ranca, one nezgrapno štrče iz zadnjeg džepa pantalona i nemoguće ih je nagurati u prednji džep. Uprkos velikim dimenzijama, kutija je impresivno lagana. Brend Urbanista takođe nudi kutiju u crnoj boji, ali prljavo-roze boja daje joj sunčanu estetiku. Što se tiče efikasnosti punjenja, rezultati su impresivni. Naravno, kućište bolje reaguje na direktnu izloženost suncu, ali puni se i kada je oblačno. Ono se takođe puni i preko osvetljenja u zatvorenom prostoru. Iako je prilično komplikovano punjenje samo sa svetlima na plafonu, svetlo za čitanje je radilo kao da ste izašli napolje. Aplikacija Urbanista olakšava proveravanje koliko ste akumulirali solarne energije i podešavanje postavki. Jedina mana ovde je što obe bubice moraju da budu u kutiji sa podignutim poklopcem da biste mogli da proverite. I dok je punjenje na sunčevu svetlost impresivno, ono oduzima vište vremena nego punjenje preko obične utičnice. U slučaju da vam je potrebno brzo punjenje, kutija ima USB-C port i kabel za konvencionalno punjenje. Urbanista Phoenix bubice su sasvim solidne i imaju solidne specifikacije, uključujući dinamički drajver od 10 mm i višestruko povezivanje preko Bluetootha 5.2. Ali ako ste audiofil, treba reći da je aktivno potiskivanje buke više maskiranje buke nego potpuno potiskivanje. Što se tiče frekvencija i kvaliteta zvuka, oni su konstantni, a jedina „mana“ je to što je generalni zvučni potpis nešto topliji i naklonjeniji basovima. Bubice zvuče relativno stabilno prilikom puštanja pop pesama, a produkcijski elementi i suptilni zvukovi sintisajzera zvuče kohezivnije nego kod bubica koje veći prioritet daju instrumentalima – što ne mora nužno da bude loša stvar. Možda najveća zamerka po pitanju kvaliteta je što se u transparentnom režimu javlja statika koja ide preko zvuka. U početku je primetna, ali posle par minuta slušanja ona postane ono što i jeste, pozadinska buka. Bubice su, kao i kutija, lagane, a za razliku od kutije, one su nešto manje i imaju kraće štapiće a naglasak je na širem delu koji ide u uvo. Da biste ih stavili u uši potrebno je malo da „zavrnete i zaključate“ kako bi savršeno stajale u ušima, ali posle toga one čvrsto stoje na mestu. Iako će audiofili verovatno tražiti neke sofisticiranije bubuce, ove izdržljive i solidne bubice na solarni pogon dolaze sa svim uobičajenim funkcijama kao što su kontrole na dodir i višestruko povezivanje.