Muzički strimer koji pruža uvid u budućnost hi-fi tehnologije

NAD C 700 V2 je pojačalo za striming koje olakšava primenu. Samo dodajte zvučnike.

Bežični strimeri i pojačala za striming su trenutno među najpopularnijim komponentama u hi-fi tehnologiji – čini se da svaka audio kompanija učestvuje u akciji. Pored toga što donose tradicionalne hi-fi sisteme u moderno doba striminga, oni su neverovatno svestrani. Većina strimera se takođe može povezati sa televizorom, desktop računarom ili gramofonom. Ako imaju ugrađeno pojačanje – dakle, pojačalo za striming – mogu pokretati i pasivne zvučnike.

NAD C 700 V2 je najnoviji od ovih AiO striminga pojačala. Izdvaja se zbog svog zapanjujućeg dizajna i nije preterano skup.

NAD C 700 V2

Kao što naziv V2 sugeriše, NAD C 700 V2 je nova i poboljšana verzija C 700 koja je bila izdata pre nekoliko godina. Ima sličan izgled i funkcioniše na sličan način kao i njegov prethodnik. Dodaje širok spektar opcija za bežični striming preko Wi-Fi (AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect) i Bluetooth (aptX HD). To je BluOS striming pojačalo i zato može biti deo BluOS multi-room sistema.

Pojačalo može pokretati zvučnike do 80 vati po kanalu (na 4 i 8 Ohma). Takođe podržava brojne analogne konekcije, uključujući HDMI eARC, tako da možete direktno povezati televizor i izgraditi kućni bioskopski sistem oko njega. Kao i njegov prethodnik, ovo je audio komponenta koja će, ako samo dodate zvučnike, obaviti ostatak posla.

Novi model ima neka značajna poboljšanja. V2 ima unapređeni ESS Sabre DAC i obećava poboljšan zvuk. Ima Moving Magnet (MM) fono ulaz, tako da možete lako integrisati gramofon u sistem. Kao i ranije, podržava Dolby Digital dekodiranje, ali je sada spreman za Dirac Live (za one koji žele da plate za tehnologiju korekcije prostorije).

NAD C 700 V2

Pojačala za striming mogu varirati kada je reč o cenama. Možete kupiti jedno za nekoliko stotina dolara, kao što je WiiM Amp, i potrošiti više na nešto snažnije i dizajnerski fokusiranije, kao što je Naim Uniti Atom. NAD C 700 V2 se nalazi negde na sredini sa cenom od 1.600 dolara.

Napišite komentar:

Unesite svoj komentar!
Unesite svoje ime ovde

Povezani naslovi

Možda Vas interesuje

Yamaha R-N1000A – Solidan zvuk za...

Ovo je Yamaha striming pojačavač koji koristi tehnologiju iz viših analognijih pojačavača, dok dodaje MusicCast striming...

Klipschov Dolby Atmos zvučni sistem Flexus...

Najnoviji član Klipsch Flexus serije zvučnih sistema, Flexus Core 300, oglašava se kao prvi zvučni sistem...

LG pametni hub za dom ima...

ThinQ ON je hub pogonjen AI tehnologijom koji može povezati i kontrolisati LG uređaje i druge...

Kuhinjski aparati kompanije Midea prvi koriste...

Nakon što je Konzorcijum za bežičnu energiju (WPC) objavio da je finalizovao svoj Ki standard za...

Stiže robotski usisivač koji može da...

Najnoviji robot-usisivač kompanije Roborock ima šasiju sa automatskim podizanjem koja može da podigne svoje telo kako...

BMW M Visionary Materials Seat –...

BMW Grupa je dobila nagradu za BMW M Visionary Materials Seat na osnovu toga što je...

Porsche Design Tower Bangkok: Luksuzni život...

Ako ne želite da se bavite mukama vezanim za posedovanje zemljišta, možda će vam više odgovarati...

Technics ima prve bežične zvučnike: SC-CX700

Zvučnici poseduju svoj pojačivač i HDMI ARC kako bi momentalno postali kućni bioskop, iako su 2.0...

Friteza koju nikada niste zamislili da...

Nova Midea Flexify French Door Air Fryer Oven je tu da unapredi vašu kuhinju. Sa najmanje...

Konačno dostupna na Hisense televizorima

Čekanje je gotovo! Jedna od najvećih želja korisnika svih Hisense televizora je uslišena - Max streaming...
Bežični strimeri i pojačala za striming su trenutno među najpopularnijim komponentama u hi-fi tehnologiji – čini se da svaka audio kompanija učestvuje u akciji. Pored toga što donose tradicionalne hi-fi sisteme u moderno doba striminga, oni su neverovatno svestrani. Većina strimera se takođe može povezati sa televizorom, desktop računarom ili gramofonom. Ako imaju ugrađeno pojačanje – dakle, pojačalo za striming – mogu pokretati i pasivne zvučnike. NAD C 700 V2 je najnoviji od ovih AiO striminga pojačala. Izdvaja se zbog svog zapanjujućeg dizajna i nije preterano skup.
NAD C 700 V2
Kao što naziv V2 sugeriše, NAD C 700 V2 je nova i poboljšana verzija C 700 koja je bila izdata pre nekoliko godina. Ima sličan izgled i funkcioniše na sličan način kao i njegov prethodnik. Dodaje širok spektar opcija za bežični striming preko Wi-Fi (AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect) i Bluetooth (aptX HD). To je BluOS striming pojačalo i zato može biti deo BluOS multi-room sistema. Pojačalo može pokretati zvučnike do 80 vati po kanalu (na 4 i 8 Ohma). Takođe podržava brojne analogne konekcije, uključujući HDMI eARC, tako da možete direktno povezati televizor i izgraditi kućni bioskopski sistem oko njega. Kao i njegov prethodnik, ovo je audio komponenta koja će, ako samo dodate zvučnike, obaviti ostatak posla. Novi model ima neka značajna poboljšanja. V2 ima unapređeni ESS Sabre DAC i obećava poboljšan zvuk. Ima Moving Magnet (MM) fono ulaz, tako da možete lako integrisati gramofon u sistem. Kao i ranije, podržava Dolby Digital dekodiranje, ali je sada spreman za Dirac Live (za one koji žele da plate za tehnologiju korekcije prostorije).
NAD C 700 V2
Pojačala za striming mogu varirati kada je reč o cenama. Možete kupiti jedno za nekoliko stotina dolara, kao što je WiiM Amp, i potrošiti više na nešto snažnije i dizajnerski fokusiranije, kao što je Naim Uniti Atom. NAD C 700 V2 se nalazi negde na sredini sa cenom od 1.600 dolara.